Aktuálne vydanie

Facebook

Väčšina účastníkov GA-GA Open
21. september 2012 / rl
Bratislavský kuriér bol mediálnym partnerom a spoluorganizátorom prvého ročníka tenisového turnaja v štvorhre umelcov, novinárov a podnikateľov - GA-GA OPEN Viničné 2012. Turnaj sa odohral v areáli reštaurácie Marianna - Husacina u Galika v obci Viničné, neďaleko Pezinka 16. septembra.

Na dvoch tenisových kurtoch v areáli novootvorenej reštaurácie sa stretlo spolu šestnásť hráčov, ktorí vytvorili osem dvojíc a dve skupiny. Turnaj vymyslel a do konca dotiahol neúnavne tvorivý a energiou sršiaci umelecký riaditeľ divadla Teatro Wustenrot - Bratislavské hudobné divadlo - Rudolf Geri - vynikajúci človek, dirigent, hudobný skladateľ, producent a aj novopečený manžel...ktorý si svadobnú "cestu" užíval na kurtoch u "husacinára" Milana Galika. Ten zas poskytol turnaju dôstojné zázemie a občerstvenie.

Okrem riaditeľa turnaja Ruda Geriho sa na kurtoch objavili aj ďalší umelci i novinári. Marián Slovák svojou pevnou rukou a istotou úderov zaskočil mnohých súperov. Peter Kočiš bol na neudržanie a štedro rozdával nezachytiteľné víťazné údery. Ale výborné výkony a bojovného ducha ukázali aj ďalší hráči - Pavol Hammel, Juraj Burian, Robo Opatovský, Milan Kaliňák, Gusto Murín, Peter Nágel, Gabo Kollár či Milan Vincourek - výkonný riaditeľ divadla Teatro Wustenrot.  Pevné nervy a tvrdé údery ponúkal aj moderátor TA3 Peter Bielik, ktorý sa za víťazstvo na kurte často "bil" ako lev. Čestným hosťom turnaja bola hokejová legenda Jozef Golonka.

Prvenstvo na premiérovom turnaji v štvorhre tenistov - GA-GA Open Viničné 2012 a krásny pohár si napokon odniesla dvojica hráčov Peter Kočiš a Pavel Kosnáč. Druhí skončili Peter Bielik s Jurajom Burianom a tretie miesto patrí Mariánovi Slovákovi a Gustovi Murínovi.

Pri príležitosti konania turnaja, pripravil Bratislavský kuriér súťaž o poukážky na konzumáciu v reštaurácii Marianna - Husacina u Galika vo Viničnom.Podmienky súťaže sú uverejnené v tlačenom vydaní Bratislavského kuriéra č. 16.

Hlavnými partnermi turnaja boli Teatro Wustenrot, agentúra Gedur, Husacina u Galika, Víno Matyšák, tlačiarne Gupress, Bratislavský kuriér a podnikatelia a zároveň výborní tenisti - Pavel Kosnáč, Rudolf Janoš, a Libor Navarčík.