Aktuálne vydanie

Facebook

ŠPORT
15. apríl 2015 / rl
Etapovými centrami 59. ročníka cyklistických pretekov Okolo Slovenska budú Šahy, Telgárt, Poprad, Žiar nad Hronom, Nové Mesto nad Váhom a Bratislava.
ŠPORT 14. apríl 2015 / rl

VODNÉ PÓLO-SL: Slováci v Bratislave prehrali s Rumunmi

Slovenská vodnopólová reprezentácia neuspela ani vo svojom záverečnom šiestom vytúpení v tohtosezónnej edícii európskej časti kvalifikácie o postup do superfinále Svetovej ligy mužov, keď v utorok v Bratislave prehrala s výberom Rumunska 8:9.
ŠPORT 13. apríl 2015 / rl

TENIS: Bratislavčan Kližan v Casablance s 3. titulom vo dvojhre na ATP World Tour

Slovenský tenista Martin Kližan získal svoj tretí singlový titul na hlavnej profesionálnej úrovni.

TENIS: Kar. Schmiedlová sa postarala o 33. singlový titul Sloveniek

Karolína Schmiedlová sa celkovým triumfom na turnaji so štatútom International v poľských Katoviciach postarala o 33. turnajový titul vo dvojhre na okruhu WTA pre slovenský ženský tenis v histórii, svoj premiérový.

BEH: Mwangi obhájil triumf na Národnom behu Devín - Bratislava

Víťazom 68. ročníka Národného behu Devín - Bratislava sa stal Keňan Joel Mwangi časom 34:16 min, ktorý obhájil minuloročné prvenstvo.

DOSTIHY: Jarná cena Petržalky v Bratislave pre domáceho Mr Pamperita

Domáci sedemročný tmavohnedý valach Mr Pamperito so svojím trénerom z centrály Javorec pri záhorskom Sobotišti Jaroslavom "Čikom" Brečkom v sedle za 4:38,23 min zvíťazil iste o 1,75 dĺžky na nedeľňajšom 42. ročníku skokanskej bratislavskej Jarnej ceny Petržalky - Ceny starostu Mestskej časti
ŠPORT 12. apríl 2015 / rl

TENIS: Bratislavčan Kližan v Casablance o tretiu trofej na úrovni ATP

Slovenský tenista Martin Kližan bude v nedeľu od 15.00 h SELČ tretí raz vo svojej kariére bojovať o singlovú trofej na hlavnom profesionálnom okruhu.

HOKEJ: Košice obhájili titul, vyrovnali sa s ôsmimi triumfami Slovanu

Hokejisti HC Košice obhájili titul majstrov Slovenska, v sobotňajšom šiestom finále Slovnaft play-off Tipsport extraligy vyhrali v Banskej Bystrici nad HC ´05 2:1 a v celej sérii uspeli 4:2 na zápasy.