02., 03., štvrtok, piatok
Koncertná sieň SF, 19.00 h
Slovenská filharmónia
Ralf Weikert dirigent
Philippo Gorini klavír
Richard Wagner
Príchod bohov do Walhally z opery Rýnske zlato
Ludwig van Beethoven
Koncert pre klavír a orchester č. 5 Es dur, op. 73
César Franck
Symfónia d mol
05., nedeľa
Koncertná sieň SF, 16.00 h
Roberto Marini organ
Around Bach
07., utorok
Malá sála SF, 19.00 h
Nora Skuta klavír
Miki Skuta klavír
Richard Stanke hovorené slovo
Dmitrij Šostakovič
Concertino pre dva klavíry, op. 94
Igor Stravinskij
Svätenie jari (verzia pre dva klavíre)
09., 10., štvrtok, piatok
Koncertná sieň SF, 19.00 h
Slovenská filharmónia
Slovenský filharmonický zbor
John Axelrod dirigent
Jozef Chabroň zbormajster
Ilya Gringolts husle
Benjamin Britten
Štyri interlúdia z opery Peter Grimes
Jean Silbelius
Koncert pre husle a orchester d mol, op. 47 (pôvodná verzia)
John Adams
Harmónium
12., nedeľa
Malá sála SF, 16.00 h
Slovenský komorný orchester
Ewald Danel umelecký vedúci/husle
Giuseppe Torelli
Concerto grosso op. 8, č. 6
Antonio Vivaldi
Husľový koncert D dur, RV 234 L´inquietudine
Vladimír Godár
Concerto grosso per archi e cembalo
15., streda
Malá sála SF, 18.00h
Komorný orchester ZOE
Milan Paľa husle
Felix Mendelssohn Bartholdy
Symfónia pre sláčiková orchester č. 2 D dur
Koncert pre husle a sláčikový orchester d mol
Josef Suk
Meditácia na Svätováclavský chorál, op. 35 a
Arnold Schönberg
Zjasnená noc, op. 4 (verzia pre orchester)
16., 17., štvrtok, piatok
Koncertná sieň SF, 19.00 h
Slovenská filharmónia
Eun Sun Kim dirigentka
Alexander Schimpf klavír
Carl Maria von Weber
Predohra k opere Čarostrelec
Ludwig van Beethoven
Koncert pre klavír a orchester č. 1 C dur, op. 15
Felix Mendelssohn Bartholdy
Symfónia č. 3 a mo, op. 56, Škótska
18., sobota
Koncertná sieň SF, 16.00 h
Slovenský komorný orchester
Ewald Danel umelecký vedúci/husle
Martin Vanek moderátor
Hudba v Bratislave
21., utorok
Malá sála SF, 19.00 h
Till Fellner klavír
Johann Sebastian Bach
Dobre temperovaný klavír, 2. zväzok (výber)
Franz Schubert
Moments Musicaux, op. 94, D 780
Franz Liszt
Sonáta h mol, S. 178
23., 24., štvrtok, piatok
Koncertná sieň SF, 19.00 h
Slovenská filharmónia
Slovenský filharmonický zbor
Bertrand de Billy dirigent
Thomas Lang zbormajster
Emma Pearson soprán
Hermine Haselböck alt
Pavol Bršlík tenor
Peter Mikuláš bas
Ludwig van Beethoven
Missa Solemnis, op. 123
28., utorok
Malá sála SF, 19.00 h
Ludus Trio
Mane Davtyan klavír
Anna Dmitrieva husle
Yaroslav Georgiev violončelo
Ludwig van Beethoven
Trio pre klavír, husle a violončelo č. 5 D dur, op. 70 č. 1
Claude Debussy
Trio pre klavír, husle a violončelo č. 1 G dur
Antonín Dvořák
Trio pre klavír, husle a violončelo č. 3 f mol, op. 65
29., streda
Koncertná sieň SF, 18.00 h
Symfonický orchester VŠMU v Bratislave
Martin Majkút dirigent
Tibor Bertók husle
Johann Strauss ml.
Netopier, predohra k operete
Niccolò Paganini
Koncert pre husle a orchester č. 1 D dur, op. 6
Antonín Dvořák
Symfónia č. 9 e mol Z nového sveta, op. 95
30., štvrtok
Koncertná sieň SF, 19.00 h
Symfonický orchester Slovenského rozhlasu
Petr Altrichter dirigent
Petra Pogády klavír
César Franck
Prekliaty lovec
Franz Liszt
Koncert pre klavír a orchester č. 2 A dur, S. 125
Antonín Dvořák
Symfónia č. 5 F dur, op. 76
POKLADNICA SF
Reduta, Nám. E. Suchoňa 1, Bratislava
Otvorená v pracovných dňoch:
po 09:00 – 14:00 h, ut – pia 13:00 – 19:00 h
a hodinu pred koncertom v mieste jeho konania